Omezení provozu a opatření ke Covid-19

Opatření proti šíření onemocnění covid-19 bereme vážně a jsme připraveni jej s vámi bezpečně přestát. Respektujeme preventivní opatření vlády. Zdraví a bezpečnost našich hostů a zaměstnanců jsou pro nás na prvním místě. 

Jídelny Fresh & Tasty
  • Připravili jsme rozvážku hotových jídel domů - OBJEDNAT
  • Školní jídelny jsou preventivně zavřeny
  • Firemní provozy mají omezený provoz dle požadavků konkrétní budovy/klienta a veřejnosti jsou uzavřeny na 10 dní úplně dle preventivního opatření vlády
Užijme si dobré jídlo bezpečně ❤

Ve všech našich provozech mají hosté možnost si umýt ruce mýdlem před i po jídle, abychom si mohli společně užít dobré jídlo bezpečně. Provozy jsou také vybaveny dezinfekcí a všechny kliky myjeme několikrát denně alkoholovou dezinfekcí.

Zaměstnanci, kteří přišli do styku byť jen s potenciálně rizikovým člověkem jsou v domácí karanténě.
Stejně tak prosíme naše hosty, kteří byli ve styku s potenciálním rizikem nákazy, aby raději nechodili do našich provozů.Přísnější hygienické postupy přijala celá Zátiší Group.

Děkujeme za pochopení! 
V našich provozech nyní dodržujeme kromě obvyklých pravidel hygieny nyní také tato:

Další novinky

PROČ NAŠI VIRTUÁLNÍ KANTÝNU?

Dobrý oběd pro váš tým až do kanceláře. Rozvážíme hotová jídla, chlazená i teplá, balená individuálně i hromadně, pro váš kolektiv od 10 osob. Menu sestavujeme vždy na 14 dní dopředu. a na každý další týden jej zveřejníme vždy ve středu.

Rozvoz jídel Zátiší Group

Připravili jsme pro vás nabídku chlazených jídel, která si můžete na pár dní uskladnit v lednici a pak jednoduše ohřát.

Sushi Day

Akce zrušena