Tým
Fresh & Tasty
Tým
Fresh & Tasty

Tým
Fresh & Tasty

Martina Sedláčková

Martina Sedláčková

Managing Director

S pokorou přijímám profesionální výzvu a také příležitost být součástí skvělého týmu Zátiší group a její divize Fresh&Tasty. Jsem pevně přesvědčena, že klíčem k úspěchu je neustálé zlepšování našich produktů a služeb tak, aby nejenom uspokojovaly potřeby našich zákazníků, ale také reflektovaly naše hodnoty udržitelnosti a podporu zdravého životního stylu. Věřím, že společně dokážeme dosáhnout vynikajících výsledků pro naše zákazníky i naši společnost.

Petra Rudolská

Petra Rudolská

Head of Sales

V gastronomii se pohybuji od svých 15 let. Zkušenosti jsem sbírala v předních pražských hotelích na různých pozicích. Dnes už vím, že sales mě naplňuje ze všeho nejvíce. Při prodeji je pro mě nejdůležitější věřit produktu, který nabízím a to Zátiší Group splňuje na 100 %.

Martin Vobořil

Martin Vobořil

Head of Catering and Online Business

V Zátiší Group pracuji s menšími přestávkami již od roku 2000, z divize Zátiší Catering jsem přešel do Fresh & Tasty. Práce v gastronomii mě baví a naplňuje, je proto skvělé být obklopen lidmi, kteří to cítí stejně. Obdivuji dynamický vzestup divize Fresh & Tasty a jsem rád, že nyní mohu být součástí tohoto týmu. Těším se, že pro vás s kolegy budeme vytvářet lákavou nabídku office cateringu.

Romana Maláčová

Romana Maláčová

Operation Manager

Moje cesta v Zátiší Group začala před více než 15 lety v cateringu na Žofíně, odkud jsem se postupně vypracovala až na současnou pozici Head of Corporate Canteen ve Fresh and Tasty. Během této doby jsem měla možnost pracovat na různých provozech a projektech, což mě naplňuje a motivuje každý den. Kromě práce ráda trávím čas s rodinou, chodím na výlety do přírody, hraji deskové hry a užívám si divadla. Těším se na další výzvy a projekty, které nám přinese budoucnost!"

Gian Luca Giardi

Gian Luca Giardi

Project and Innovation Manager

Deset let jsem ve Fresh & Tasty vařil. Během této doby jsme se rozšířili v plnohodnotnou divizi, která vyžaduje komplexní přístup a hlubší práci s daty. Ekonomická stránka provozu je stejně důležitá jako dobře uvařené jídlo. Kontroluji a počítám rozpočty a náklady, promýšlím efektivitu provozu. Vyměnil jsem vařečku za počítač.

Radmila Vobořilová

Radmila Vobořilová

Head of F&T School Division & Senior Floor Manager ISP

Gastronomie mi otevřela dveře do světa, kde práce není jen povinnost, ale i zábava. Již 15 let jsem součástí teamu Zátiší Group, kde jsem vystřídala několik různých pozic. Divize Fresh & Tasty a oblast školního stravování pro mě byla profesní výzvou, kterou jsem s radostí přijala. Cítím velký respekt k tomu, jak má strava vliv na rozvoj mladých lidí, a práce v této oblasti mi umožňuje přispívat k jejich zdraví a vzdělání.