Tým
Fresh & Tasty
Tým
Fresh & Tasty

Tým
Fresh & Tasty

Michal Debrecéni

Michal Debrecéni

Managing Director

Fresh & Tasty jsem si vybral kvůli filozofii. Líbí se mi, že společné stravování vnímá jako výjimečný okamžik dne. Kuchaři pečlivě vybírají lokální sezónní suroviny tak, aby představili pestrost české i mezinárodní kuchyně. Dříve jsem působil jako regionální manažer společnosti Newrest, která zajišťuje palubní občerstvení v Chorvatsku, a rád bych zkušenosti s obsluhou velkého množství strávníků přenesl i do F & T, protože možnosti na to rozhodně máme.

Nikola Malá

Nikola Malá

Sales & Business Development Manager

Práce ve Fresh & Tasty mi sedí, protože se můžu realizovat v oblastech, které mi jsou nejbližší, a vytvářet hodnoty, jež jsou vlastní mně i celé společnosti. Mluvím například o poskytování kvalitní péče a wow servisu našim klientům, vyhledávání příležitostí pro růst podnikání nebo realizaci nových obchodních příležitostí. Dříve jsem působila v hotelové společnosti Marriott v Londýně, kde jsem načerpala inspiraci a zkušenosti, které s sebou přináším do Zátiší Group.

Pavel Böhm

Pavel Böhm

Operation Manager

Do týmu jsem přišel začátkem roku 2019. Oslovily mě firemní hodnoty, stejně jako skutečnost, že je všichni kolegové ctí a naplňují. Líbí se mi, že každý den dokážou naši lidé z čerstvých surovin uvařit tisíce porcí pro klienty v provozech a staví přitom na tradici, kvalitě a myšlenkách prémiových restaurací Zátiší Group.

Kateřina Abrahámová

Kateřina Abrahámová

HR Business Partner

Do Zátiší Group jsem nastoupila v roce 2010 jako floor manager International School of Prague a stála tak u zrodu Fresh & Tasty. Tehdy mě rozhodně nenapadlo, že se náš tým tolik rozroste a že každý den budeme servírovat jídlo 6000 strávníkům. Poslední dva roky pracuji na personálním oddělení a snažím se své kolegy podporovat na maximum. Pomáhá mi v tom moje zkušenost s provozem. Jsem hrdá na to, co naše divize dokázala, i na to, jak kvalitní a výborné jídlo nabízíme.