Tým
Fresh & Tasty
Tým
Fresh & Tasty

Tým
Fresh & Tasty

Nikola Malá

Nikola Malá

Sales & Business Development Manager

Práce ve Fresh & Tasty mi sedí, protože se můžu realizovat v oblastech, které mi jsou nejbližší, a vytvářet hodnoty, jež jsou vlastní mně i celé společnosti. Mluvím například o poskytování kvalitní péče a wow servisu našim klientům, vyhledávání příležitostí pro růst podnikání nebo realizaci nových obchodních příležitostí. Dříve jsem působila v hotelové společnosti Marriott v Londýně, kde jsem načerpala inspiraci a zkušenosti, které s sebou přináším do Zátiší Group.

Pavel Böhm

Pavel Böhm

Operation Manager

Do týmu jsem přišel začátkem roku 2019. Oslovily mě firemní hodnoty, stejně jako skutečnost, že je všichni kolegové ctí a naplňují. Líbí se mi, že každý den dokážou naši lidé z čerstvých surovin uvařit tisíce porcí pro klienty v provozech a staví přitom na tradici, kvalitě a myšlenkách prémiových restaurací Zátiší Group.

Kamil Cveček

Kamil Cveček

Finanční analytik

Kamilovou náplní práce je finanční reporting, příprava dat a controlling. Kamil Cveček pracuje v gastronomii již 30let. Na manažerských pozicích si prošel různé typy gastroprovozů od malých kaváren až po luxusní restaurace. Před roční zkušeností v Makru pracoval ve WineFoodMarketu, kde byl hlavně zodpovědný za přestavbu Tržnice ze samoobslužného provozu na restauraci s obsluhou. Má rád dobrou gastronomii, zejména italskou, sport, četbu, energické a upřímné lidi.

Gian Luca Giardi

Gian Luca Giardi

Project and Innovation Manager

Deset let jsem ve Fresh & Tasty vařil. Během této doby jsme se rozšířili v plnohodnotnou divizi, která vyžaduje komplexní přístup a hlubší práci s daty. Ekonomická stránka provozu je stejně důležitá jako dobře uvařené jídlo. Kontroluji a počítám rozpočty a náklady, promýšlím efektivitu provozu. Vyměnil jsem vařečku za počítač.

Martin Vobořil

Martin Vobořil

Head of Catering

V Zátiší Group pracuji s menšími přestávkami již od roku 2000, z divize Zátiší Catering jsem přešel do Fresh & Tasty. Práce v gastronomii mě baví a naplňuje, je proto skvělé být obklopen lidmi, kteří to cítí stejně. Obdivuji dynamický vzestup divize Fresh & Tasty a jsem rád, že nyní mohu být součástí tohoto týmu. Těším se, že pro vás s kolegy budeme vytvářet lákavou nabídku office cateringu.