Tým
Fresh & Tasty
Tým
Fresh & Tasty

Tým
Fresh & Tasty

Pavel Böhm

Pavel Böhm

Director of Operations

Do týmu jsem přišel začátkem roku 2019. Oslovily mě firemní hodnoty, stejně jako skutečnost, že je všichni kolegové ctí a naplňují. Líbí se mi, že každý den dokážou naši lidé z čerstvých surovin uvařit tisíce porcí pro klienty v provozech a staví přitom na tradici, kvalitě a myšlenkách prémiových restaurací Zátiší Group.

Petra Rudolská

Petra Rudolská

Head of Sales

V gastronomii se pohybuji od svých 15 let. Zkušenosti jsem sbírala v předních pražských hotelích na různých pozicích. Dnes už vím, že sales mě naplňuje ze všeho nejvíce. Při prodeji je pro mě nejdůležitější věřit produktu, který nabízím a to Zátiší Group splňuje na 100 %.

Martin Vobořil

Martin Vobořil

Head of Catering and Online Business

V Zátiší Group pracuji s menšími přestávkami již od roku 2000, z divize Zátiší Catering jsem přešel do Fresh & Tasty. Práce v gastronomii mě baví a naplňuje, je proto skvělé být obklopen lidmi, kteří to cítí stejně. Obdivuji dynamický vzestup divize Fresh & Tasty a jsem rád, že nyní mohu být součástí tohoto týmu. Těším se, že pro vás s kolegy budeme vytvářet lákavou nabídku office cateringu.

Romana Maláčová

Romana Maláčová

Operation Manager

Operation manager

Gian Luca Giardi

Gian Luca Giardi

Project and Innovation Manager

Deset let jsem ve Fresh & Tasty vařil. Během této doby jsme se rozšířili v plnohodnotnou divizi, která vyžaduje komplexní přístup a hlubší práci s daty. Ekonomická stránka provozu je stejně důležitá jako dobře uvařené jídlo. Kontroluji a počítám rozpočty a náklady, promýšlím efektivitu provozu. Vyměnil jsem vařečku za počítač.

Radmila Vobořilová

Radmila Vobořilová

Head of F&T School Division & Senior Floor Manager ISP

Neváhejte se na mě obrátit, pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně škol.